Vaalijalan avainhenkilöt

Ilkka Fritius

Kuntayhtymän johtaja

Puh. 050 602 78

ilkka.fritius@vaalijala.fi

Juhani Keinonen

Johtava lääkäri

Puh. 050 389 9443

juhani.keinonen@vaalijala.fi

Maarit Rantakurtakko

Kuntoutuksen johtaja

Puh. 050 389 9204

maarit.rantakurtakko@vaalijala.fi

Kirsi Ruutala

Avopalvelujen johtaja

Puh. 040 509 3514

kirsi.ruutala@vaalijala.fi

Päivi Salovaara

Henkilöstöpäällikkö

Puh. 050 389 9202

paivi.salovaara@vaalijala.fi

Satu Varpainen

Rehtori

Puh. 050 389 9416

satu.varpainen@vaalijala.fi

Heli Malkki

Vs. palvelupäällikkö, avopalvelut

Puh. 044 389 9642

heli.malkki@vaalijala.fi

Mari Niinivirta

Asiantuntijapalvelujen päällikkö, erityistason seksuaaliterapeutti (NACS)

Puh. 044 389 9654

mari.niinivirta@vaalijala.fi

Johanna Salkosalo

Palvelupäällikkö, Nenonpellon yksiköt

Puh. 050 389 9233

johanna.salkosalo@vaalijala.fi

Päivi Heiskanen

Toimistosihteeri

Puh. 050 389 9249

paivi.heiskanen@vaalijala.fi

Marja Jantunen

Rekrytointisihteeri

Puh. 044 389 9608

marja.jantunen@vaalijala.fi

Marja-Liisa Jantunen

Talouspäällikkö

Puh. 050 389 9224

marja-liisa.jantunen@vaalijala.fi

Sanna Juutilainen

Toimistosihteeri

Puh. 050 389 9225

sanna.juutilainen@vaalijala.fi

Anne Kemppi-Särkkä

Sovellusasiantuntija

Puh. 050 389 9413

anne.kemppi-sarkka@vaalijala.fi

Sirpa Kinnunen

Hallinnon sihteeri

Puh. 050 389 9211

sirpa.kinnunen@vaalijala.fi

Sanna Kolehmainen

Toimistosihteeri (kunta-/asiakaslaskutus)

Puh. 050 389 9226

sanna.kolehmainen@vaalijala.fi

Anna Kovalainen

Toimistosihteeri (johtavan lääkärin sihteeri)

Puh. 050 389 9209

anna.kovalainen@vaalijala.fi

Anita Laitinen

Toimistosihteeri

Puh. 044 389 9804

anita.laitinen@vaalijala.fi

Christian Nieminen

ICT-tukihenkilö

Puh. 044 389 9707

christian.nieminen@vaalijala.fi

Arja Niskala

Palvelussuhdeasiantuntija

Puh. 050 389 9237

arja.niskala@vaalijala.fi

Anna Niskala

Kirjanpitäjä

Puh. 050 389 9205

anna.niskala@vaalijala.fi

Jarmo Onttonen

ICT-asiantuntija

Puh. 050 389 9232

jarmo.onttonen@vaalijala.fi

Jenna Ossi

Toimistosihteeri (kunta-/asiakaslaskutus)

Puh. 050 389 9221

jenna.ossi@vaalijala.fi

Saara Pasanen

Sovellusasiantuntija

Puh. 044 389 9698

saara.pasanen@vaalijala.fi

Kari Putkonen

ICT-asiantuntija

Puh. 050 389 9286

kari.putkonen@vaalijala.fi

Markku Rönkkö

ICT-asiantuntija

Puh. 050 389 9374

markku.ronkko@vaalijala.fi

Pauli Jouhki

Huoltomestari

Puh. 050 389 9497

pauli.jouhki@vaalijala.fi

Antti Jäntti

Kiinteistöpäällikkö

Puh. 050 389 9492

antti.jantti@vaalijala.fi

Juhani Keskinen

Isännöitsijä

Puh. 050 389 9227

juhani.keskinen@vaalijala.fi

Eija Mäkelä

Ravitsemisesimies

Puh. 050 389 9234

eija.makela@vaalijala.fi

Mervi Tinakari

Ravitsemispäällikkö

Puh. 050 389 9235

mervi.tinakari@vaalijala.fi

Soile Laapotti

Varastonhoitaja

Puh. 044 389 9678

soile.laapotti@vaalijala.fi

Mirka Junttanen

Siivoustyönjohtaja

Puh. 050 389 9273

mirka.junttanen@vaalijala.fi

Jenny Kohvakka

Siivoustyönohjaaja

Puh. 050 389 9271

jenny.kohvakka@vaalijala.fi